Dent–Prev
Zvýšení zájmu o klíčové služby zubní ambulance

Firemní web

Prototypování

Tvorba loga

UX design

Webflow web

SEO

UX research

www.dent-prev.sk

Dent–Prev je rodinná firma – zubní klinika, která klade důraz na prevenci a péči o dětské pacienty. S postupem času se z malé ambulance proměnila v rozsáhlou ordinaci nabízející komplexní zdravotní služby. Tato transformace je doprovázena i změnou vizuální identity, která přesně vystihuje podstatu a misi, kterou si v Dent–Prev stanovili jako svůj cíl.

Návrh loga

Prostřednictvím jednoduchého a snadno zapamatovatelného designu logo efektivně prezentuje strategickou vizi firmy – podporu zubní péče a prevence již od dětství.

Uživatelský výzkum a prototyp webu 

Před každou realizací webu u nás probíhá příprava přes designový výzkum. Díky tomu pak víme, co je pro web klíčové a co se nesmí opomenout. Tento proces nám umožňuje vytvořit prototyp, který zohledňuje promyšlenou informační architekturu ještě před grafickým zpracováním.

Grafický návrh a vývoj webu

Náklady na grafický návrh a vývoj webu se nám podařilo výrazně snížit nasazením lehce upravené šablony a spuštěním webu na no-code platformě Webflow. Samozřejmostí je responzivní web, který se přizpůsobí jakékoli velikosti displeje.

SEO optimalizace webu

Orientace zubní ordinace na prevenci se odráží i ve výrazném zaměření na dentální hygienu, proto taky hledáme nejvíce klientů se záujmem o tuto službu. Díky optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO) se nám trvale daří držet se na prvním místě.

Čísla mluví za vše

Porovnání statistik rok po redesignu webu:

Zapojte se do výzkumu
No items found.
Doporučení
Co na to říká klient?

Oceňuji hlavně profesionální přístup a nápady, které Airynee prokázali při tvorbě našeho loga a webové stránky. Logo přesně vystihuje podstatu naší firmy – zubní kliniku s důrazem na prevenci a dětské klienty.

Web nám přinesl nové klienty, hlavně v oblasti služeb, kde jsme chtěli zvýšit zájem – dentální hygiena a bělení zubů. Nacházíme se na prvním místě v organickém vyhledávání a nepotřebujeme tak investovat do placených reklam.

Spolupráci s Martinem bych rád doporučil každému, kdo hledá profesionální a kreativní přístup v oblasti designu.

Michal Ferko

Manažer zubní ambulance Dent-Prev s.r.o.

www.dent-prev.sk
Zvýšení zájmu o klíčové služby zubní ambulance
Zpátky
Designéři k Vašim službám
Nezávazně můžeme probrat vše, co Vás zajímá. Klidně hned teď.
Začít s novým projektem
Na tomto webu používáme soubory cookies. Pokud souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko „Povolit vše" nebo upravte jejich použití podle vašich preferencí. Přečtěte si naše Zásady ochrany osobních údajů.